FAQ

Szukasz więcej informacji na temat pożyczki ratalnej w Cashmey? Dobrze trafiłeś. Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące pożyczek ratalnych przez internet. Przeczytaj nasze FAQ i wnioskuj o pożyczkę ratalną bez zaświadczeń. Możesz aplikować o dodatkowe środki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pieniądze otrzymasz w możliwie najszybszym czasie. Zapraszamy!

Kto może zostać klientem Cashmey?
Klientem Cashmey może zostać każdy, kto ukończył 20 rok życia, wykazuje odpowiednią zdolność kredytową i posiada regularny dochód. Do otrzymania pożyczki ratalnej konieczne jest również polskie obywatelstwo, stały adres zamieszkania, aktywny numer telefonu komórkowego, adres e-mail i własny rachunek bankowy.
Tak, Cashmey udziela pożyczek ratalnych na dowód. Nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów, takich jak zaświadczenie o zarobkach czy zaświadczenie od pracodawcy. W szczególnych przypadkach może sprawdzić dane, które znajdzie we wniosku.
Cashmey udziela takich samych kwot nowym i stałym klientom. Maksymalna kwota pożyczki jest dostępna już od pierwszej umowy pożyczki ratalnej. W ofercie Cashmey znajdziesz pożyczki na raty bez zaświadczeń w kwocie od 500 do 150 000 zł na okres od 1 do 120 miesięcy.
Cashmey na równi traktuje nowych i stałych klientów. Za każdym razem możesz wnioskować o pożyczkę ratalną w kwocie od 500 do 150 000 zł. To, czy otrzymasz taką sumę, zależy od Twojej zdolności kredytowej.
Cashmey ocenia zdolność kredytową, biorąc pod uwagę głównie historię spłaty innych kredytów i pożyczek, wysokość zarobków oraz koszty życia. Możesz zatroszczyć się o swoją zdolność kredytową, znajdując lepszą pracę czy ograniczając miesięczne wydatki.
Cashmey współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi. Nie każda z nich weryfikuje rejestr BIK. Oznacza to, że możesz otrzymać pożyczkę na raty, nawet jeśli historia spłaty dotychczasowych zobowiązań finansowych nie jest idealna
Negatywna historia kredytowa nie zamyka drogi do pożyczki na raty. Chociaż wymagany jest dobry scoring BIK, każdy wniosek złożony w Cashmey podlega indywidualnej ocenie. Ubiegaj się o pożyczkę ratalną bez względu na historię kredytową i czekaj na decyzję
Odmowa udzielenia pożyczki może wynikać z figurowania w rejestrze dłużników, nieposiadania odpowiedniego wieku lub numeru PESEL czy dużego ryzyka w związku z udzieleniem klientowi pożyczki. Ocenę ryzyka kredytowego dokonuje się na podstawie zebranych o pożyczkobiorcy informacji.
Spłata pożyczki ratalnej w Cashmey polega na zwrocie ustalonych kwot na numer rachunku bankowego, który znajdziesz w podpisanej umowie. Trzymaj się harmonogramu spłat, aby nie narazić swojej wiarygodności finansowej.
Tak, jeśli chcesz zmienić dzień spłaty pożyczki ratalnej online, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Ustal dogodny dla siebie dzień, w którym będziesz regulować ratę i przestrzegaj terminów spłaty.
Tak, Cashmey zezwala na wcześniejszą spłatę pożyczki ratalnej bez dodatkowych opłat. Chcesz zwrócić całą kwotę przed terminem wynikającym z podpisanej umowy? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Jeśli nie jesteś w stanie zwrócić raty pożyczki na czas, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Zrób to jak najszybciej, aby znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadać każdej ze stron.
Nie, w Cashmey można mieć jedną aktywną pożyczkę. Po spłacie bieżącego zobowiązania złóż wniosek o kolejną pożyczkę ratalną przez internet.
Tak, możesz wnioskować o pożyczkę w Cashmey mimo posiadania kredytu w banku. Otrzymasz pozytywną decyzję pożyczkową, jeśli masz pozytywną historię kredytową i Twoje nazwisko nie widnieje na listach dłużników.
Jeśli nie znalazłeś potrzebnych informacji, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Pracownicy Cashmey z chęcią odpowiedzą na każde pytanie.