Warunki pożyczki

Pożyczanie za pośrednictwem serwisu Cashmey jest proste i bezproblemowe. O pożyczkę ratalną wnioskujesz online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że masz dowód osobisty i ukończyłeś 20 rok życia. Nie potrzebujesz dodatkowych dokumentów. Możesz otrzymać środki z pożyczki na raty w 15 minut od złożenia wniosku. Warunkiem jest pozytywna decyzja kredytowa.
Ubiegaj się o pożyczkę ratalną, nawet jeśli sądzisz, że masz nieodpowiednią zdolność kredytową. W Cashmey każdy wniosek przechodzi indywidualną ocenę. Dodatkowe środki są na wyciągnięcie ręki. Nie bój się po nie sięgnąć. Pożyczka na raty bez zaświadczeń przez internet może rozwiązać twoje problemy.

Jeśli masz pytania dotyczące Twojej przyszłej pożyczki ratalnej, proponujemy skorzystać z naszego FAQ.

Przejdź do FAQ

Aby uzyskać pożyczkę, należy mieć:

20 lat

Odpowiedni wiek: 20 lat

Cashmey udziela pożyczek od 20 roku życia. Środki można wykorzystać na dowolne cele, również na podróże i edukację. Nie wyznacza górnej granicy wieku. Z pożyczek ratalnych w Cashmey mogą korzystać studenci i emeryci. Zapraszamy!

PESEL

Numer PESEL

Cashmey udziela pożyczek ratalnych na PESEL. Oznacza to, że potrzebujemy wyłącznie dowodu osobistego. Cashmey nie wymaga zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu. Przygotuj dokument tożsamości i wnioskuj o dowolną kwotę w przedziale od 1000 do 10 000 zł.

telefon komórkowy

Telefon komórkowy

W celu aplikowania o pożyczkę ratalną w Cashmey konieczny jest również aktywny numer telefonu komórkowego. Ponadto Cashmey wymaga adresu e-mail oraz własnego konta bankowego w celu potwierdzenia tożsamości. Możesz też zweryfikować się u kuriera.

stały dochód

Stałe źródło dochodów

Cashmey nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Akceptuje również inne źródła dochodów. Liczy się stałe wynagrodzenie, które pozwala na spłatę miesięcznych rat. Pamiętaj, aby regulować płatności w terminie!